Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Janówka

Janówka, dolnośląskie

  • 299 600 zł
  • 210 m²
  • 1 426,67 zł/m²

Zdjęcie

Karolina Szymczy...

Skontaktuj się

Dom Janówka

Janówka, dolnośląskie

zaktualizowane:
7 maja 2026

299 600 zł

210 m²

1 426,67 zł/m²

Dom Janówka

Zaktualizowane: 7 maja 2026

299 600 zł 210 m² 1 426,67 zł/m²

Rodzaj domu:
-
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
2 960 m²
Miejsce postojowe:
tak
Rok budowy:
1920

Rodzaj domu:

-

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

2 960 m²

Miejsce postojowe:

tak

Rok budowy:

1920

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 299 600 zł (1 426,67 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 210 m², 5 pokoi, 2 łazienki; stan: do remontu
  • Budynek: rok budowy: 1920
  •   pokrycie dachu: blacho-dachówka
  •   okna: plastikowe
  • Działka: 2 960 m²
  •   dojazd drogą utwardzoną, ogrodzenie częściowe
  • Media: studnia, szambo; ogrzewanie: węglowe
  • Bezpieczeństwo: teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: tak

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Proponujemy Państwu dwa niezależne mieszkania w połówce domu z 1920 roku.
W cenie również garaż i budynek gospodarczy.
Wspomniane nieruchomości znajdują się we wsi Janówka, gm. Leśna, powiat lubański.
Janówka to najmniejsza osada Dolnego Śląska.
Znajduje się zaledwie 1,5 km od jeziora Leśniańskiego oraz Zamku Czocha.
Nieruchomość podzielona na dwa osobne mieszkania z niezależnymi wejściami. (...)

Agent

Karolina Szymczyk

501 021...

501 021 502

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Karolina Szymczyk

501 021...

501 021 502

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Karolina Szymczyk

Zostaw telefon, oddzwonimy